افتتاح رسمی سومین شعبه فایت باکس در مجموعه شهید کشوری

  1398/11/15         7,559      
سومین شعبه نخستین باشگاه استارت آپی کشور با ایده ترکیب ورزش‌های رزمی، تمرینات دایره‌ای و کاربردی در مجموعه ورزشی شهید کشوری افتتاح شد.
افتتاح رسمی سومین شعبه فایت باکس در مجموعه شهید کشوری

به گزارش روابط عمومی هولدینگ آی فیت پرو، این باشگاه ورزشی جدید که با نام «فایت باکس» تابستان سال جاری فعالیت خودش را آغاز کرده است، از روشی نوین برای تناسب اندام، ساخت عضله و چربی سوزی استفاده نموده و نخستین باشگاهی تلقی میشود که قرار است به صورت استارت آپی - زنجیرهای در سطح کشور توسعه یابد.

تمامی تجهیزات این باشگاه صددرصد ایرانی و ساخت متخصصین داخلی بوده و در سالی که مقام معظم رهبری نام آن را «رونق تولید» نامگذاری کرده‌اند؛ قرار است زمینه اشتغال‌آفرینی صدها دانش آموخته حوزه ورزش را در سراسر کشور فراهم نماید.

راه اندازی این مجموعه که توسط متخصصین ورزشی و طراحی داخلی صورت گرفته، با حداقل هزینه امکان پذیر شده است.

نخستین شعبه این استارت‎آپ کم هزینه ورزشی در مجموعه ورزشی انقلاب بود. سپس شعبه دوم آن نیز در کارخانه نوآوری تهران مورد بهره برداری قرار گرفت و امروز (سه‎شنبه) نیز شعبه سوم فایت باکس در مجموعه ورزشی شهید کشوری به صورت رسمی آغاز به کار کرد.

تا پیش از سال جاری دو شعبه دیگر این مجموعه ورزشی در تهران نیز افتتاح خواهد شد. این باشگاه به صورت مجزا برای آقایان و بانوان مورد استفاده قرار می‎گیرد.

انتهای پیام/